שירותי החברה

כיפת ברזל מיגון ותקשורת בע"מ הינה חברה המתמחה במתן פתרונות טכנולוגים ושירותים בתחומי מיגון ותקשורת, בתחום מערכות שמע ובתחום מערכות חשמל ובית חכם למגזר העסקי והפרטי ובהיקף כלל הארצי.

הודות לשילוב שבין ניסיון של למעלה מ-25 שנים במתן ייעוץ ושירות בארץ ובחו"ל, צוות מיומן ומקצועי ושימוש בטכנולוגיות החכמות, המתקדמות והאמינות ביותר, בכיפת ברזל תוכלו למצוא את כל הפתרונות הטכנולוגיים הנחוצים לכם, הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי.

בכיפת ברזל תוכלו ליהנות משירות מקיף הכולל פגישת ייעוץ ותכנון בה נוכל ללמוד על צרכיכם ועל הדרוש לכם בין אם המערכות דרושות לשימוש בביתכם הפרטי ובין אם המדובר במשרדים או במוסדות גדולים. בעזרת המומחים של כיפת ברזל נוכל להתאים לכם את חבילת התקשורת, והמיגון ,מערכת השמע או מערכות הבית החכם אשר תתאים בדיוק לדרישותיכם. בכיפת ברזל תמצאו פתרון ומענה מקיפים בתחומים אלו לכל דרישה או צורך כאשר השירות שלנו כולל בנוסף להתאמה הטכנולוגית, מתן שירות של תכנון, הספקה, התקנה ותחזוקה שוטפת של המערכות, וכן שירות של תמיכה וייעוץ המשכיים לגבי פיתוחים וטכנולוגיות חדשות בתחום.

 

כיפת ברזל מתמחה בין היתר במתן שירותים הכוללים ייעוץ, הכוונה, התאמה, התקנה ותחזוקה בתחומים הבאים:

  • בתחום מערכות תקשורת - ייעוץ הכוונה ותכנון מקצועי של מערכות תקשורת מתקדמות וחכמות לבית ולעסק הכוללות מרכזיות, טלפונים חכמים, מערכות אינטרקום המאפשרות תקשורת חכמה עם טלוויזיה לצורך מעקב במעגל סגור, תקשורת מחשבים ועוד.
  • בתחום האבטחה והמיגון – ייעוץ ותכנון מערכות אבטחה היקפיות עם הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, תכנון והתקנת מצלמות היקפיות למגזר הפרטי והעסקי לרבות מצלמות לראיית לילה, מצלמות תנועה ומצלמות כיפה. תכנון והתקנת מערכות הקלטה דיגיטאליות, מערכות אזעקה מתקדמות, מערכות בקרת כניסה ועוד.
  • בתחום מערכות השמע – מגוון גדול מגוון ומתקדם של מערכות אודיו, וידאו וקולנוע ביתי ויכולת התאמת מערכות אלו גם למגזרים העסקיים. מערכות כריזה והגברה התקנת רמקולים לשימושים שונים ועוד.
  • בתחום מערכות החשמל ובית חכם – ניהול, שליטה ובקרה על כל המערכות החשמל והאלקטרוניקה בבית, יכולת התאמת המערכות לכל בית ובכל שלב הבנייה או שיפוץ. פתרונות שליטה מקומיים, מערכות חשמל חכמות אלחוטיות וקוויות.